Békefutás - szept.21

2010. szept.17.

Termény-bemutató - Szeptember 13-17

Zenés nevelési koncert - Szeptember 17

Megemlékezés a Holokauszt világnapon - Szeptember 9.

Két hét Brightonban a Comenius program segítségével

Dva týždne v Brightone za pomoci programu Comenius
SAAIC - Slovenská akademická asociácia pre medzinárodnú spoluprácu

Program Comenius mi poskytol individuálny grant a umožnil ako ucitelke anglického jazyka zúcastnit sa dvojtýždnového pobytu v Brightone v Spojenom královstve. Desatdnový kurz v centre EF bol zameraný na zvýšenie kvality vyucovania na školách. Zoznámila som sa s novými metódami vyucovania, ktoré sú založené na princípe vyucovania zameraného na žiaka. Tieto nové metódy a techniky mi umožnia lepšiu motiváciu žiakov, a tak zvýšit kvalitu vyucovania AJ a interkultúrneho povedomia na našej škole. Kurzu sa zúcastnili ucitelia z rôznych európskych krajín - z Ruska, Talianska, Belgicka, Francúzska, Ceskej republiky... Mala som možnost porovnat vzdelávacie systémy rôznych európskych štátov a navzájom porovnat vyucovanie základných zrucností. Ubytovanie bolo u rodín a aspon na krátky cas som sa dostala do každodenného života anglickej rodiny, co mi pomohlo lepšie pochopit charakteristické špecifiká a odlišnosti anglickej spolocnosti.

Két hét Brightonban a Comenius program segítségével
SAAIC - Slovenská akademická asociácia pre medzinárodnú spoluprácu

A Comenius program által nyújtott ösztöndíj, mint angol szakos tanítónőnek lehetővé tette nekem, hogy két hetet töltsek Brightonban, az Egyesült Királyságban. A tíz napos kurzus az EF központban a tanítás minőségének fokozására irányult. Ezek az új módszerek, technikák lehetővé teszik a diákok hatékonyabb motivációját és ilyen módon növelnik az angol nyelv tanításának színvonalát az iskolánkban, valamint a multikulturális öntudatot. A kurzuson Európa több országából vettek részt pedagógusok, mint Oroszország, Olaszország, Belgium, Franciaország, Cseh Köztársaság.... Lehetőségem volt összehasonlítani különböző európai országok oktatási rendszereit és az egyes készségek fejlesztésének lehetőségeit. Az elszállásolás angol családoknál volt, így rövid időre belecsöppentem az angol család mindennapjaiba. Igy jobban megismertem az angol kultúrát, az angolok szokásait, mentalitásukat és a két társadalom közti eltéréseket.

2010. nyár

Tanévnyitó

2010. Szeptember 2.

Galántai közlekedési park

2010. Szeptember 3.

Beállítás Kezdőlapnak!
Utolsó módosítás: 2009.December

Desinged by OWD - Olwynn soft - ha weboldalt szeretnél
Corvin Mátyás Alapiskola 2009 májusa

Az oldal Firefox böngészore és Flash alapra lett optimalizálva.
1024 * 768