Békefutás 2018
ARCHÍVUM  /  VERSENY EREDMÉNYEK  /  SPORT EREDMÉNYEK
#5: Szeptember 24. 2018  /  Mgr. Fucsek Erika
Nyomtatás Facebook csatorna E-mail

Szeptember 24-én iskolánkon megvalósult a már hagyományos Békefutás, melyre Csilizradványból és Nyárasdról is érkeztek versenyezni vágyó diákok. Sportos nap volt a suliban. Az alsó tagozatosok a focival ismerkedhettek a pályán, ügyességi-labdás feladatokat végeztek Kosár Zoli bácsi vezetésével.

Notebook
Egy kis mozgás mindenkinek kell.

Vendégünk volt Sklut Tibor, aki a KOBUKRAV önvédelmi technikákkal ismertette meg diákjainkat, nagy érdeklodést keltve a tanulókban. A tornatermben is zajlottak az események, ütöttünk, rúgtunk....a bosi Kempo MMA Klub edzoje izzasztotta meg a diákokat. Az edzo, Gróf Lóránt és több jelenlévő tanítványa segítségével ismerkedtek az ütések, rúgások és önvédelmi praktikákkal.

Notebook
A lányok is kipróbálták az ütés-rúgás variációkat...

Ezután következett a versenyfutás, igaz az idojárás nem kedvezett, de az igazi futók versenybe szálltak. A versenyfutás után az iskola összes diákja lekocogta, lesétálta a békefutás távját. Az eredménhirdetésen kiderült, mely diákok voltak a leggyorsabbak. Az elért eredményekhez gratulálunk!

A képek 1024*768 formátumban találhatóak az oldalon.
(A képek nagyobb minőségben is elérhetőek - iskola email kérjék)