2017/18
Sport verseny eredményei
Archívum ¦  Iskola büszkeségei ¦  Verseny eredmények ¦    A lista bővül az év folyamán
Iskolánk büszkeségei, tanévekre lebontva. Sajnos évekre visszamenően mindenkit nemtudtunk kirakni az oldalra. A kis ikonokra húzva az egeret, kiderítheti, ki miben jeleskedett. (A kisképeket egy közösségi oldalról másoltuk*)

Lábadi Rebeka

Lábadi Rebeka

2015/16
Sport verseny eredményei
Archívum ¦  Iskola büszkeségei ¦  Verseny eredmények ¦  A legjobb tanulók ¦      2016.7.10.

Ollé Anna
Sátor Fanni