ARCHÍVUM  /  VERSENY EREDMÉNYEK  /  SPORT EREDMÉNYEK

2021.11.27. / az oldal frissítve
  • Iskola adatai számokban 2021/2022
    2015-2020
    A mostani cikkünkben csupán statisztikai adatokat mutatunk be iskolánk életéből. Az idei évben a 2021/2022-es tanévben iskolánkba 168 diák jár.
  • Hova, merre tovább, milyen iskolába készülnek diákjaink?
    2015-2020
    Hova, merre menntek diákjaink az elmúlt években? Kérdezhetné bárki. Mi most összegyűjtöttük az adatokat, hogy diákjaink hol tanulnak jelenleg, merre, mely iskolákat választották. (Sajnos pár év adata kimaradt az elemzésből.)
  • Milyen délutáni szakköröre járhatok? Mit választottatok.
    2015
    A cikk jelenleg nem elérhető.
  • Vajon milyen tanóra a diákok kedvence?
    2015
    Vajon mit szeretnek a gyerekek? Egy kis felmérést készítettünk, diákokat megkérdezve, melyik a kedvenc 3 tantárgya. A felmérést a felsőtagozatos diákok közt végeztük, és igen, a testnevelés minden osztály nagy kedvence.
  • Iskola adatai, avagy kis statisztika.
    2015
    A mostani cikkünkben csupán statisztikai adatokat mutatunk be iskolánk életéből. Az idei évben a 2015/2016-os tanévben iskolánkba xxx diák jár, ebből xxx az alsó és xxx a felsö tagozatra.
  • Vakáció, avagy merre is nyaraltunk
    2015
    A 2014/2015 tanév végén elkezdődött ismét a várva várt Vakáció. Kis kutatás, kérdezgetés után készítettünk egy kis kutatást, hogy merre nyaraltak a Corvinosok. Tengerpart, nagyszülők, tópart, otthon a barátokkal, számítógép, könyvek, tv, ... ilyen dolgokat kérdezgettünk, hogy kellő képet kapjunk, hogy telt az a 2 hónap, aminek már (sajnos) vége van.

Cikkek az Archívumból 19/20

Corvin Mátyás Alapiskola ® 2005  ¦