Szept.
ARCHÍVUM  /  VERSENY EREDMÉNYEK  /  SPORT EREDMÉNYEK
#6: Szeptember 26. 2018  /  Mgr. Csölle Anita
Nyomtatás Facebook csatorna E-mail

Itt van az ősz, itt van újra, s vele együtt, megérkeztek iskolánk folyosójára is a szebbnél-szebb természet által megteremtődött csodák. A gesztenye a dió a kukorica a dísztök, s a tanulók ügyességének köszönhetően a sárkányok és a gesztenyéből készült figurák mind-mind az ősz jelképei.

Notebook

Valóban minden évszaknak megvan a maga szépsége, az őszi szín kavalkád az er?lköd? napsugár melege, még megérint bennünket, mielőtt a természet végleg megpihen. Köszönjük iskolánk szorgos tanulóinak, hogy segítségükkel létrehozhattuk ezt a kis őszi hangulatú kiállítást.

tehetseg_logo

Tisztelt Szülők!

Ebben az évben is lehetőség van rá, hogy adójuk 2%-val támogassák az iskola mellett működő szülői szövetséget. Nyomtatványokat a családok megkapták, illetve az iskola titkárságán kérhetők. Szervezet adatai: IČO/SID: 35626356/0088. Názov: ZMRS pri ZŠ Mateja Korvína s VJM. Sídlo: 930 10 Dolný Štál, Hlavná 41/113. Právna forma: Občianske združenie. Köszönjük!

Corvin Mátyás Alapiskola ® 2005  ¦  free counter