Okt. 06.
I.Kívánságok éjszakája
Cikk  ¦   2015.10.28.

Ezúton is értesítjük a kedves Szülőket, diákokat, iskolabarátokat, hogy 2015.október 28-án a napközisek szervezésével megrendezzük az I.Kívánságok éjszakáját. Kéréseinket lampionok segítsígével juttatjuk el a "megfelelő helyre".

Gyülekező 18:30-19:00 az iskola konyhánál. ahol forralt borral és teával várjuk az érkezőket. A lampionok megrendelhetőek és megvásárolhatóak Fazekas Gittinél vagy Horváth Andreánál 1,50 euróért.

A befolyt összeget a napközi javára fordítjuk. Részvételi szándékukat kérem jelezzék a 0905-562-100 vagy a 0907-486-226 telefonszámokon október 23-ig.

Okt. 28.
A várva várt nagy nap
Cikk  ¦   2015.10.28.

Eljött a várva várt este. Szerencsére az egész nap fújdogáló szél abbamaradt, kedvezett az első alkalomból megrendezett Kívánságok éjszakájának. Az iskolaudvaron lassan-lassan elkezdett gyűlni a tömeg, Diákok, szülők, barátok, volt diákok, tanárok.

Mindenkit forralt borral, teával fogadtak a szervezők, de igazából mindenki már azon gondolkodott, mit is fog kívánni, mikor lehet végre elengedni a lampionokat. Hét óra környékén, egy kis hogyan is kell kibontani, meggyújtani, utasítás után mindenki elindult az iskolai pályára, ahol elkezdődött a nagy "gyújtogatás". Voltak akiknek nagyon könnyen, szinte elsőre sikerült felküldeni, de voltak olyanok is, akiknek a kívánság lampionjuk több odafigyelést igényelt. Kis idő elteltével az égbolton nagyszámban megjelentek a lampionok a sok-sok titkos kívánsággal.(reméljük teljesülnek)

Forrás: Szerkesztőség,  Fazekas Gitti Cimkék:  Lampionok, Töklámpás faragása