21|22

Nyilvános Akció | GDPR

Ballagás
2022. június 29. | iskola tanárai

Kedves ballagó kilencedikesek! Kilenc évet töltöttetek el ebben az iskolában. Eljött az idő, hogy továbblépjetek, hogy más helyen próbáljatok szerencsét. Itt az ideje a búcsúnak. Búcsúztok tanáraitoktól, az iskola dolgozóitól, tőlünk, iskolatársaitoktól és a tantermektől. Búcsút vesztek a titkokkal teleírt iskolapadoktól is. Kilenc szép évet töltöttetek ezen falak között. Hat évesen még szorongva léptétek át az iskola küszöbét, valami új, ismeretlen világba kerültetek. Tanítóitok, sok-sok türelemmel vezettek be titeket a betűk és számok birodalmába.

Kép:szokol Tamás

Üres és csendes lesz az iskola nélkületek. De soha ne feledjétek, hogy a Corvin Mátyás Alapiskola tanulói voltatok 9 éven át, azért emléketeket sokáig őrizni fogjuk. Többé már itt nem követtek el együtt diákcsínyeket, nem mesélhettek egymásnak mulatságos,tanulságos történeteket. Kívánjuk, hogy mindent, amit el szeretnétek érni, sikerüljön!

Néhány kép a ballagó diákokról
2022.6.29.

Tanév 21/22