Június
Geográfia óra
Archívum ¦  Verseny eredmények ¦  Sport események ¦    2016.06.08.

Minden végzős diáknak, kötelezően egy "végső" munkát kellett készítenie. Olyan minimum 3 napos utazást, vagy utazási javaslatot kellett megtervezniük, ami akármikor a valóságban meg is valósítható, minden az utazáshoz szükséges információval, repülőgép indulási helye, utazási idő, helyi programok, szórakozás, ottani látványosságok, utazáshoz szükséges minimum pénz. A képeken még csak pár diák látszik ahogy előadja, bemutatja osztálytársainak a munkáját, a többiek jövő héten mutatják be munkáikat (jövő héten a többi kép + pár munka is látható lesz). Láthattunk Bali szigetéről, Vietnámról, Kínáról, Thaiföldről érdekes programokat, látnivalókat, néhány beszámolóban még saját élményekkel, érdekességekkel is "szórakoztatták" a diákok a diákokat. Az előadás közben a diákok a munka bemutatásával kapcsolatos nehézségekkel is találkoztak, és ahány diák, annyi féle bemutatót láttunk, ami talán a jövőben sokat segíti a diákokat, tudván, hogy a jövő tanévet már egy középiskolában kezdik, ahol már más körülmények, feltételek közt kell majd helytállniuk.

geo geo geo geo

Forrás: Szerkesztőség,     Cimkék:   Geográfia, Előadás, Végzős diákok