Április 12.
Archívum  ¦  Verseny eredmények  ¦  Sport események

Ebben az évben is lázas készülődés előzte meg a beiratkozás napját. Az alsós tanító nénik kézműves, interaktív és logikai feladatokkal várták a leendő elsősöket, a felsősök pedig "boszorkánykísérletekkel" ejtették ámulatba őket. Ez idő alatt a szülők Forró Zsuzsa gyógypedagógus előadását hallgatták, aki a gyerekek iskolaérettségéről, de a felmerülő problémákról is tájékoztatta őket. Majd következett a megvendégelés, ahol alkalom volt a kötetlen beszélgetésre is iskolánk pedagógusaival. Köszönjük a bizalmat és mindenkit nagy szeretettel várunk vissza szeptemberben!

Notebook
Az első meglepetések

Csütörtökön a beiratkozási ünnepségen a leendő elsőseink egy kalandos, kísérletekkel megfűszerezett foglalkozáson vehettek részt. Egy kis boszorkányságnak is szemtanúi lehettek . Megtekinthették és végül saját maguk is kipróbálták, hogy lehet felfújni egy lufit száj segítsége nélkül. Nem kellett hozzá más, mint egy kis ecet és "varázspor", vagyis szódabikarbóna. Majd ezt követően szemtanúi lehettek egy vulkánkitörésnek.

Mgr. Szokol Tamás
Tanárnő

tehetseg_logo
Tisztelt Szülők!
Ebben az évben is lehetőség van rá, hogy adójuk 2%-val támogassák az iskola mellett működő szülői szövetséget. Nyomtatványokat a családok megkapták, illetve az iskola titkárságán kérhetők. Szervezet adatai: IČO/SID: 35626356/0088. Názov: ZMRS pri ZŠ Mateja Korvína s VJM. Sídlo: 930 10 Dolný Štál, Hlavná 41/113. Právna forma: Občianske združenie. Köszönjük!

Corvin Mátyás Alapiskola®

Hit Counter