20|21

Nyilvános Akció | GDPR

Online2
2020.Október 24. | iskola titkárság

TK konyv Tisztelt Szülők!
Értesítjük Önöket, hogy a Szlovák Köztársaság 2020. október 22-én kiadott rendelete alapján a felső tagozatos tanulók 2020. október 26-tól november 27-ig online oktatásra térnek át. Az oktatás hasonló formában történik, mint az előző iskolai évben tavasszal. A feladatokat órarend szerint kapják a gyerekek vasárnap 16,00 óráig, illetve a következő heti ZOOM órarendet az alábbi táblázatokban találják. A tanulók szeptemberi kérdőíves felméréséből tudjuk, hogy mindenkinek lehetősége van valamilyen eszközön kapcsolódni a ZOOM órákhoz!

* Tartalom változás, október 27-én.
Az órarendeket itt nézhetik meg:
 5.ÉVF. |  6.ÉVF. |  7.ÉVF. |  8.ÉVF. |  9.ÉVF.

A nevelési tantárgyakból az egész hónapra előre kapják meg a feladatokat, amelyeket a távoktatás végén kell bemutatni.

FIGYELEM!
Kötelező:
- A ZOOM órákon való részvétel hang és kamera bekapcsolásával!
- A feladatokat határidőre visszaküldeni (határidőn túl küldött feladatokat nem fogadjuk el)!
Ha nem tud a tanuló csatlakozni a ZOOM órához - nincs internet, vagy beteg - köteles a pedagógust értesíteni és a tananyagot bepótolni! A tanulók részvételéről jelenléti ívet vezetünk.

Az alsó tagozatos tanulók az iskolában és a napköziben is a már kialakult rend szerint tanulnak tovább.

Bárminemű változásról időben értesítjük Önöket, ezért kérjük, hogy figyeljék az iskola honlapját és facebook oldalát! Kérdéseikkel a tananyagot illetően a pedagógusokhoz fordulhatnak, egyéb kérdéseikkel pedig az iskola igazgatóságához. A megértésüket és segítségüket előre is köszönjük! Jó egészséget kívánunk, vigyázzanak magukra és gyermekeikre! Az iskola igazgatósága

Facebook csatorna E-mail

tehetseg_logo tehetseg_logo