ARCHÍVUM  |  VERSENY   |  SPORT  |    PEDAGÓUSOK  |    DIÁKOK

Simon Viktória - Egy napom

2021.március 29. | Szokol Tamás
  • téma  |  állatleírás

Sziasztok! Én Dani vagyok, egy fekete egyéves labrador. Reggel 7 órakor felkelek, majd az egyik gazdim megetet. Miután megreggeliztem, lefekszem pihenni, és 8 óra körül elkezdek ugatni, hogy Vikit felébresszem. Miután felébresztettem, türelmesen várom, hogy jöjjön és játsszon velem, eldobja egyszer-kétszer a kedvenc labdámat, amit Bogitól kaptam. Ezután be kell mennie, mert kezdődnek az órái. Ez idő alatt én játszom és őrzöm a házat. Vigyázok, hogy egy macska se tegye be a lábát az udvarra, mert nem szeretjük a macskákat. Aztán megint csak pihenek, futkosok… Ezután jön az egyik kedvenc részem: a tanulás. Már tudom azt, hogy "ül", "hozd vissza", "fekszik", "forog", "pacsi" és "felugrik". A tanulás után ismét pihenek egyet, majd kimegyünk sétálni, mert kell a mozgás (picit duci vagyok). Nagyon örülök neki, hogy ilyen gazdijaim vannak, végtelenül szeretem őket.
  • Avatar
    Simon Viktória
    diák

Diákok további munkái ...